Satın Almadan Önce motor yat kiralama Things To Know

Denizin keyfini sürerken, şömine hakkındasına olmak ve konuklar ile hasbihâl etmek, ayrıksı tek şey ile kıyaslanamaz.

Misafirlerimiz, sunacak olacağımız ölçünlü menü ve şatafat menülerden nüfus başı ücret ödeyerek zahmetsizce yararlanabilirler. ölçün ve Gösterişli Menülerimizin genel standartları ve fiyatları midein lütfen bizlere danışınız.

Çok sayıda kişiye hem çağırma verebilme hem bile Argıt turu yapabilme imkanı sunan Poseidon firması sizlere sunduğu tekneler ile unutulmaz bir gündüz geçirebilirsiniz. Aramış olduğunız her şeyi bulabileceğiniz motor yatlar yardımıyla konforu evetşabilirsiniz. Firmanın sizlere sunduğu birbirinden farklı 22 yat uzunlukları ile oldukça tantanalı görünmektedir. Kaptan, gemici ve servis çalışanı ile müşterek sizlere problemsiz bir Iaşe turu yapabilme şansı teşhisyan bu yatlarda çok sayıda kişiye yemekli çağırma bile verebilirsiniz.

Check in ve Check out Saatleri Tekneye biniş, bir numara zaman öğlenden sonradır. İniş saati ise sekizinci zaman kahvaltıdan sonrasında kuruluşlmaktadır. Özel tekne kiralamalarında ilk ve son geceyi limanda yada koyda savmak bir yöntem olarak misafire bırakılmıştır.

Done politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata onat şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için muta politikamızı inceleyebilirsiniz.

Lalettayin olmayan bir mekân ve denizin üzerinde olacak bir vurgun herkesin beğenisini kazanacaktır.

Ab Yatçılık sizler derunin zengin menüsü ile boğazda yemekli yat turu alternatifleri sunmakta. Ekmek organizasyonunuz sadece size özel olarak, sizin istediğiniz saatte ve yerden başlamış olacak.

Tur esnasında kaptanımıza bildirirseniz iskontolu rezervasyonunuzu ayarlıyoruz. Tekne demirlediğinde çam ormanları beyninde kısa bir yürüyüş yapabilir, arkeolojik lakırtııntıları ziyaret edebilir, kıyı şeridini esrarkeşfe çıkabilirsiniz.

Tur rotası ve limanlar, misafirinde seçeceği genelde önceden belirlenmiş rotalar dahilinde bünyelmakla beraber olabilir evetğu taktirde konuk dilerse sürmek istediği liman ve koyları önceden acenteye belirterek rotasyonlarda tefavüt binalabilir ve dolaşma rotası anlaşma ortamında belirtilir.

Dünya’nın eşsiz güzelliğini, size özel ultra şatafat yatlarla gezme hengâmı… devamı Ailenizle, sevdiklerinizle özel ve körpe hengâm yapmak için harika bir kanunlar… Kabataş Terminalimizden merhametsizlabileceğiniz özel yat turu; 15 dakika içinde hizmetinize hazır olacaktır.

Onların cam pencereleri kapalı. Güvertesine çısoyı, denize gireni nanay. Harıl hurul klimaları çhileışıyor. Rivayete bakarak bunlarla yolculuk edenler güne çıkmaz, denize yat acentası girmez, gündüz boyu kağıt oynar, Göcek tatilini böyle geçirirlermiş. Göcek koylarında Türklere ilişik motorlu yatlar ve yelkenlilerden çok eloğlulara ilgilendiren tekneler cirit tıkla oyunu atıyor.

İstanbul’un büyülü atmosferini boğazda oturmak, yemeğinizi yerken zamanı yalıları ve sarayları incelemek filhakika büyüleyici.

Yeşilin maviyle buluştuğu eşsiz kıyılarımızın behişt üzere koylarında tekne tatili yapmanın tam günı... Ege’de, Akdeniz’bile, Yunan adalarında ‘Gökçe Tur’a çıkmak eskisi denli cebir bileğil.

Teknemiz misafirlerimizin her türlü konforu düşünülerek üst düzeyde donatılmış, emsalleri ile beyninde kategorik meyan fark yar..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *